Şifremi unuttum Üye ol
Kullanıcı adı: Şifre:
Oyun Kategorileri
En Güzel Oyunlar Macera Oyunları Minecraft Oyunları
Reklam
3D Blok Kırma

Minecraft / Minecraft Oyunları / 3D Blok Kırma
3D Blok Kırma
Oyun Açıklaması:

Aslında bu oyun tam olarak bir Minecraft oyunu değildir. Yalnız bloklardan ve blok kırma konusundan dolayı biraz Minecraft oyununu çağrıştırdığından, beğeneceğinizi düşündüğümüz için bu oyunu Minecraft kategorimize eklemeyi uygun gördük. Böylece uzun süredir güncellemediğimiz Minecraft kategorimizi güncellemiş olduk. Oyunda blok kırmaca konusunda uzman bir karakterimiz var. Bu karakterimiz aksesuar olarak yanında kazma taşıyor. Bu kazma ile üstünde bulunduğu blokları kırabiliyor. Tabii ki bu blokları kırdığında bir aşağı katmana düşüyor. Hiç önemli değil, Minecraft oyununda olduğu gibi bu oyundada zıplama olduğundan dolayı düştüğü yerden tekrar yukarıya çıkabiliyor. Yalnız bunun için yine Minecraft oyununda olduğu gibi çok aşağılara inerseniz yukarı çıkmanız zor olabilir. Blokları kırarken tekrar yukarı çıkabilmeniz için kendinize yol açmanız gerekmektedir.
Reklam
Son Oynadığınız Oyunlar
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
3D Blok Kırma hakkında yorumlar:
    Yorumunuz:
    Takma Ad:
    Captcha
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Web Sözlük
gta san andreas oyunu - survivor oyna - regular show oyna -