Şifremi unuttum Üye ol
Kullanıcı adı: Şifre:
Oyun Kategorileri
En Güzel Oyunlar Macera Oyunları Minecraft Oyunları
Reklam
Fruit Ninja HD

Minecraft / En Güzel Oyunlar / Fruit Ninja HD
Fruit Ninja HD
Oyun Açıklaması:

İlk olarak mobil sistemler için geliştirilen ve daha sonra bilgisayar oyunlarına da çevrilen bir oyun ile karşınızdayız. Fruit Ninja, üç boyutlu versiyonunda sonra şimdi ise HD sürümü ile karşımızda. Farklı ve eğlenceli bir oynayışı oyun severlere sunan Fruit Ninja HD oyununda amacımız, diğer Fruit Ninja oyunlarında olduğu gibi meyveleri parçalamak. Tamamen fare kontrolleri ile oynanan oyunda, alt kısımdan fırlatılan meyveleri parçalara ayırmamız gerekiyor. Fakat dikkatli olmalısınız, meyveler ile birlikte zaman zaman bombalarda atılabiliyor. Eğer bu bombaları patlatırsanız oyunu kaybedersiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise parçaladığınız meyveler. Eğer toplamda üç meyveyi parçalamadan geri aşağıya yollarsanız oyunu kaybedersiniz. Sağ üst köşedeki çarpı işaretlerinden bu hakkınızı kontrol edebilirsiniz. Kendine özgü oynanışı ile çok sevilen Fruit Ninja HD oyununda iyi eğlenceler dileriz.
Reklam
Son Oynadığınız Oyunlar
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Fruit Ninja HD hakkında yorumlar:
    Yorumunuz:
    Takma Ad:
    Captcha
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Web Sözlük
gta san andreas oyunu - survivor oyna - regular show oyna -