Şifremi unuttum Üye ol
Kullanıcı adı: Şifre:
Oyun Kategorileri
En Güzel Oyunlar Macera Oyunları Minecraft Oyunları
Reklam
Minecraft 3D 2

Minecraft / Minecraft Oyunları / Minecraft 3D 2
Minecraft 3D 2
Oyun Açıklaması:

Şuana kadar sitemize eklenen üçüncü 3D Minecraft oyunu olan bu oyun, daha öncekiler gibi oldukça keyifli bir oyundur. Ayrıca daha önce eklediğimiz 3D Minecraft oyunundan daha gelişmiş özelliklere sahip olup farklı bir mekanda geçmektedir. Unity destekli olan bu oyunda gökten yere düşerek oyuna başlıyoruz. Ekranda belirir belirlez elimizde bir kazma beliriyor. Bu kazma küpleri kırmamızı sağlıyor. Aynı zamanda bunun yanında gelen bir kılıç bulunuyor. Yalnız bu kılıcı küpleri kırmak için kullanamayacağınızı belirtmek isteriz. Bu kılıç ile oyun esnasında karşınıza çıkan domuzları ve yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Bu domuzları bulmak için biraz dolaşmanız gerekiyor. Eğer onları bulamazsanız ve öldürmezseniz bir süre sonra açlıktan ölebilirsiniz. Bu minecraft oyunu aynı zamanda hayatta kalma modunda oynanılmaktadır. Hayatta kalmak için oyuna hakim olmalısınız. Oyun henüz yeni yapıldığından dolayı menü üzerinde "Load Game" yani kayıtlı oyuna gir ve "Save Game" seçenekleri yer alıyor. Yalnız bu özellikler bu sürüm için tam olarak tamamlanmış değildir. Geliştirme yapıldığında OyunGoo.com olarak güncel halini sizlerle tekrar sizlerle paylaşacağız.
Reklam
Son Oynadığınız Oyunlar
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Minecraft 3D 2 hakkında yorumlar:
  Yorumunuz:
  Takma Ad:
  Captcha
  irem
  17.06.2014 15:49
  süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Web Sözlük
gta san andreas oyunu - survivor oyna - regular show oyna -