Şifremi unuttum Üye ol
Kullanıcı adı: Şifre:
Oyun Kategorileri
En Güzel Oyunlar Macera Oyunları Minecraft Oyunları
Reklam
Minecraft Blok 2

Minecraft / Minecraft Oyunları / Minecraft Blok 2
Minecraft Blok 2
Oyun Açıklaması:

Minecraft Blok Hikayesi 3 boyutlu olarak oynayabileceğiniz ve oldukça muhteşem özellikleriyle karşımıza çıkan farklı bir Minecraft oyunudur. Oldukça muhteşem bir mycraft dünyası içerisine dahil olacağınız oyunda dilediğiniz işlemleri kolay kısa yol tuşlarıyla gerçekleştirebiliyor olmanız, oyundan elde edeceğiniz keyfi fazlasıyla artırmaktadır. Hayal gücünüzü geliştirmenize olanak sağlayacak olan oyun içerisinde kendi evinizi inşa edebileceğiniz gibi, çevrede bulunan hayvanları da öldürerek onların etlerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle dünyada hayatta kalabilmek için hemen hemen ihtiyaç duyduğunuz her şey neredeyse sizlere sunulmuş vaziyette diyebiliriz. Blokları kırarak onları biriktirebilir ve sonraki yapılarınız için kullanabilirsiniz. Oyunda üst seviyedeki tepelere uçma özelliğinden yararlanarak ulaşabiliyorsunuz. Minecraf uçma modu bu özelliği nedeniyle oldukça işinize yarayacaktır. Bu nedenle oyun içerisinde ekstradan minecraft uçma hilesi yapmanıza ya da uygulamanıza gerek yok. Tabi ki, uçma işlemini gerçekleştirebilmek için belirli bir MP limitinizin bulunduğunu söylememiz gerekiyor. MP limitinizin dolmasını bekledikten sonra, üst tepelere daha rahat uçarak çıkabilirsiniz. Eğer çok yükseğe çıkarsanız ve uçmak için yeterli MP limitiniz kalmazsa düştüğünüzde ölüyorsunuz. Bu sebeple oldukça dikkatli davranmanız gerektiğini şimdiden belirtelim. Karanlık çökünce eğer üst adalardan bir tanesiyseniz, dünyanın bambaşka bir şekle büründüğünü görebilirsiniz. Biraz korkutucu gibi görünse de gökyüzünün güzelliği oldukça etkileyici biçimde karşınıza çıkıyor. Özellikle dünyadan farklı bir yerde olduğunuzu zannedeceksiniz. Çünkü dünyayı tam karşınızda görünce sanki farklı bir gezegen içerisinde yer aldığınız hissi sizi daha da fazla saracak. Kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz oyun içerisinde oldukça kolay biçimde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyun oldukça gerçekçi özelliklere sahip. Bazı zamanlarda depremler oluyor ve onlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Minecraft oyunları içerisinde yer alan bu oyun pek çok yönüyle sizi oldukça etkileyecek diye düşünmekteyiz. 3D Minecraft zevkini yaşamak isterseniz ya da blok kırma, bina yapma, ev yapma, Minecraft skin oluşturma gibi neredeyse pek çok işlemi yerine getirebiliyorsunuz. Güneş doğduktan sonra ise kaldığınız yerden oyuna devam edebilirsiniz.
Reklam
Son Oynadığınız Oyunlar
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Minecraft Blok 2 hakkında yorumlar:
    Yorumunuz:
    Takma Ad:
    Captcha
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Web Sözlük
gta san andreas oyunu - survivor oyna - regular show oyna -