Şifremi Unuttum? Kayıt Ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Minecraft Ev Savunma Oyunu
-- Reklam -- -- Reklam --
Minecraft Ev Savunma
Oyun Adı: Minecraft Ev Savunma
Kategori: Minecraft Oyunları
Beğenilme: 42
Oynanma: 35529
Minecraft Oyunu Oyna / Minecraft Oyunları / Minecraft Ev Savunma Oyunu
Oyun Açıklaması:

Yeni bir minecraft oyunu daha sizlerle. Minecraft Ev Savunma oyunu oyna. En güzel minecraft oyunlarını sizler için bir araya getiriyoruz. Minecraft Ev Savunma oyununda Minecraft karakterimiz sürekli çeşitli varlıklar tarafından saldırıya uğruyordu. Bu saldırılar onu bezdirdi. Bu nedenle bulunduğu yerin en güvenlisi olan eve yerleşmeye karar verdi. Bu kuleye yerleşmek için yol aldı. Bu kule onun korumasını sağlayacak ve ayrıca ona saldıran canlılar için tuzaklar hazırlayabilecek. Silah ve diken gibi bir çok şey kullanarak gelen canlıları engelleyebilecektir. Tam bir savunma oyunu olan Minecraft ev savunma, oldukça eğlenceli olduğu gibi size mücadele keyfinide yaşatacağını düşünüyoruz. Kuleyi savunmak için elinizden geleni yapın. Aksi taktirde eviniz saldırıya uğrar ve böylece oyunda pek başarı elde edemezsiniz.

Oyunu Oyna
-- Reklam -- -- Reklam --
-- Reklam -- -- Reklam --
Minecraft Ev Savunma için Yorumlar
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.