Şifremi unuttum Üye ol
Kullanıcı adı: Şifre:
Oyun Kategorileri
En Güzel Oyunlar Macera Oyunları Minecraft Oyunları
Reklam
Minecraft

Minecraft / Minecraft Oyunları / Minecraft
Minecraft
Oyun Açıklaması:

Minecraft oyna. Minecraft oyunları sitemizde sizin için en iyi flash tabanlı minecraft oyunlarını bir araya getiriyoruz. Oyun yön okları ve mouse ile oynanıyor.
Mine Blocks ismi ile bilinen 2D minecraft oyunu, oyunun 3D olanından sonra en keyif veren versiyonudur. Oyundaki amacımız aynı yalnız bunu sadece 2 boyutlu olarak gerçekleştiriyoruz. Oyuna girdiğimizde bir süre yükleniyor, yüklenme bittiğinde bize bir soru soruyor. Soruya evet yanıtını vererek Minecraft ile ilgili dosyaların bilgisayarınıza yüklenmesine izin verin. Ardından oyun açılıyor. Üst kısımda gördüğünüz büyük \"Play\" butonuna basın. Ardından kendinize özel bir Dünya oluşturuyorsunuz. Bu Dünyaya istediğiniz ismi verebiliyorsunuz. Daha sonra oyunu kapatıp tekrar girdiğinizde ilgili Dünya\'yı seçerek oyuna kaldığınız yerden devam etme şansınız bulunuyor. Dünya seçimini yaparkende normal minecraft oyununda olduğunu gibi karşımıza \"Survival\" ve \"Creative\" seçenekleri çıkıyor. Yani \"Hayatta kalma\" ve \"Yaratıcılık\" demek isteniyor. Bana kalırsa ilk önce \"Creative (Yaratıcı)\" moduna girebilirsiniz. Bu seçimide yaptıktan sonra Minecraft dünyanıza ilk adımı atıyorsunuz. Bir anda kendinizi suyun üzerinde buluyorsunuz. Ayrıca üst tarafta güneş dikkat çekmiyor gibi değil. Ne kadar suyun altına giderseniz o kadar ekran kararır. Başlar başlamaz yön tuşları ile Minecraft karakterinizi yönlendirin ve sol tarafa doğru ilerleyin. Ormana çıkacaksınız ve ileride bir canlıya rastlayacaksınız. Bu zamana kadar kutucuk ekleyemiyorsunuz yalnız kutucuları kırarak kendinize yol oluşturabiliyorsunuz. Yaratıcı modu artık sıktı diyorsanız ESC yapın ve hayatta kalma moduna geçin. Hayatta kalma modunda yaşamak için besin toplamanız gerekiyor. Aynı zamanda sadece aldığınız kutucuklar kadar yeni kutu eklemesi yapabiliyorsunuz. Kutucukları kırmak için yanlarına gidin ve mouse ile tıklayın. Alt tarafta ne kadar kutucuğa sahip olduğunuzu göreceksiniz. Yeterli derecede bulduktan sonra \"Shift + Sağ tık\" yaparak istediğiniz yere kutucuk ekleyebilirsiniz. Gördüğünüz herşeye tıklayarak envanter olarak depolayabilirsiniz. Üzerinizde olan envanterleri ekranın alt tarafında kaç tane oldukları ile beraber görüyorsunuz. Mouse\'un \"Scrool\" tuşunu kullanarak ve ya \"1-2-3-4-5-6-7-8-9\" tuşlarını kullanarak seçim yapabilirsiniz.
Reklam
Son Oynadığınız Oyunlar
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Minecraft hakkında yorumlar:
  Yorumunuz:
  Takma Ad:
  Captcha
  asdas
  17.06.2014 13:52
  Güzelmiş
  emir
  29.12.2013 17:39
  oyun cok fena
  asdas
  18.07.2013 20:47
  Normalini pc açsa onu oynardım ama bununla yetinicez :)
  sadas
  23.06.2013 08:00
  tekneyi nası suya koycaz
  samet
  17.06.2013 11:32
  bu oyun çok güzel birde daymınt buldum
  yiğit
  15.06.2013 14:26
  Cok güzel oyun
  ata
  09.06.2013 17:45
  güzel ama 2d
  ata
  09.06.2013 17:44
  AÇILIYO BAKCAM
  demir
  06.06.2013 09:37
  BEN BU OYUNU GÜZEL BULDUM FAKAT BİRAZ DAHA OYUN OLMASINI BEKLERDİM.
  demir
  06.06.2013 09:37
  BEN BU OYUNU GÜZEL BULDUM FAKAT BİRAZ DAHA OYUN OLMASINI BEKLERDİM.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Web Sözlük
gta san andreas oyunu - survivor oyna - regular show oyna -