Şifremi unuttum Üye ol
Kullanıcı adı: Şifre:
Oyun Kategorileri
En Güzel Oyunlar Macera Oyunları Minecraft Oyunları
Reklam
Tarlayı Sür

Minecraft / Minecraft Oyunları / Tarlayı Sür
Tarlayı Sür
Oyun Açıklaması:

Tarlayı Sür Oyunu ile zekanızı konuşturmaya ne dersiniz? Başarılı bir zeka oyunu olan bu harika eğlencelikte tüm tarlayı sürmeye çalışacaksınız! Yalnız dikkat edin, bir yerden sadece bir kere geçilebilir. Oyun Gemisi farkıyla yine harika bir zeka oyunu parmaklarınızın hemen ucunda! Basit grafiklerine rağmen hoş bir zeka oyunu deneyimi sunan bu güzel eğlencede zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile! Tarlayı sürmeye hazır mısınız? O halde oyun başlasın! İyi oyunlar! Tarlayı Sür adındaki bu süper oyun fare veya klavye ile oynanmaktadır. Oyunda klavyenizin yön tuşlarını kullanarak hareket edin ya da farenizin sol tuşuyla tıkladığını noktaya gidin. Geçtiğiniz yerden sadece bir kere geçebilirsiniz. Bazı karelerde ise bu kural işlemez ya da 2 kere geçebilme hakkı tanır. Oyun Gemisi\'nden zeka oyunları türündeki en güzel oyunlar sizlerle buluşmaya devam ediyor! İyi eğlenceler!
Reklam
Son Oynadığınız Oyunlar
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Tarlayı Sür hakkında yorumlar:
    Yorumunuz:
    Takma Ad:
    Captcha
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Web Sözlük
gta san andreas oyunu - survivor oyna - regular show oyna -