Şifremi Unuttum? Kayıt Ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
WorldCraft Oyunu
-- Reklam -- -- Reklam --
WorldCraft
Oyun Adı: WorldCraft
Kategori: Minecraft Oyunları
Beğenilme: 187
Oynanma: 129014
Oyun Açıklaması:

Minecraft'ın bir diğer versiyonu olarak hazırlanan WorldCraft sizlerle. Oyunumuza öncelikle 3 World (Dünya) arasından bir tanesini seçerek başlıyorsunuz. Dünyanızı seçtikten sonra kendinizi oyun parkurunun içerisinde buluyorsunuz. Artık özgürsünüz ve karakterinizi kontrol ederek kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. Bunun için E tuşunu kullanıp size verdiğimiz nesnelerden yardım alıyorsunuz. Bu nesnelerle bölgeye istediğiniz gibi ev, kapı, saray veya hayalinizde ne varsa yapabilir ve yaşamak istediğiniz dünyayı yaratabilirsiniz. Oyunda karakterinizin kontrollerini w,a,s,d tuşlarıyla sağlıyorsunuz. Farenin sağ click tuşuyla kutu eklerken, sol click tuşuyla da kutuları siliyorsunuz. WorldCraft oyununda başarılar dileriz.

Oyunu Oyna
-- Reklam -- -- Reklam --
-- Reklam -- -- Reklam --
WorldCraft için Yorumlar
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.