Şifremi Unuttum? Kayıt Ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Zor Minecraft Oyunu
-- Reklam -- -- Reklam --
Zor Minecraft
Oyun Adı: Zor Minecraft
Kategori: Minecraft Oyunları
Beğenilme: 15
Oynanma: 16625
Oyun Açıklaması:

En güzel minecraft oyunlarından Zor Minecraft oyunu oyna. Zor Minecraft oyunu ile çok eğleneceksiniz. Minecraft karakterleri arasında yer alan "Yeşil Sarmaşık" zorlu bir maceraya çıkmaya hazırlanıyor. O ne kadar bir sarmaşıkta olsa onunda canı sıkılabiliyor. Can sıkıntısını gidermek için farklı yerlere giderek biraz adrenalin yaşamak istiyor. Bu minecraft karakteri, adrenalin yaşamak için öyle bir yer seçti ki, dünyanın en tehlikeli yerlerinden biri. Bu tehlikenin ardında çok değerli elmaslar var. Sarmaşık, bu elmasları almak için hemde can sıkıntısını gidermek için zorlu bir maceraya çıkıyor. Kimi zaman ateşler, kimi zaman ise diğer tehlikeler onu bu maceradan vazgeçirmek için elinden geleni yapacak gibi gözüküyor. Bu zorlu maceraya sizde katılarak ne kadar iyi bir minecraft oyuncusu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Oyunu Oyna
-- Reklam -- -- Reklam --
-- Reklam -- -- Reklam --
Zor Minecraft için Yorumlar
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Dünyaca popüler Minecraft oyunu ve benzeri flash tabanlı oyunları www.minecraftoyunuoyna.com adresinde oynayabilirsiniz. Sadece minecraft oyunları değil, en yeni ve en güzel oyunlar da bu sitede sizi bekliyor.
Copyright © 2013 - www.minecraftoyunuoyna.com

Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.